- autor: klodowski, 2015-02-03 18:55
-
Regulamin, podział na grupy...
REGULAMIN HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA GKS ,,ORLĘTA" BABOSZEWO
- Turnej rozgrywany jest w dwóch grupach (A,B)
- Drużyny grają w grupach systemem ,,każdy z każdym". Z grupy wychodzą po dwie drużyny. I drużyna z grupy A gra z II drużyną z grupy B. I drużyna z grupy B gra z II drużyną z grupy A. Przegrane drużyny grają o III miejsce, wygrane grają o miejsce I.
- Drużyna składa się z 10 zawodników.
- Drużyny wystepują w 5-cio osobowym składzie na boisku( czterech zawodników + bramkarz)
- Mecz trwa 12 minut ciagłego czasu gry ( bez zmiany boiska)
- Po 12 meczu odbędzie się 30-minutowa przerwa
- Zmiany zawodników dokonuje się w systemie ,,hokejowym" – w okolicach ławki rezerwowych
- Rzut z autu – nogą poza linii bocznej boiska – w czasie nie dłuższym niż 4 sekundy
- Rzut karny – 7 metrów
- Nie wolno stosować wślizgów
- Zawodnicy grający brutalnie otrzymują od sędziego karę od 1 do 2 minut
- Czerwona kartka wyklucza zawodnika z danego meczu oraz meczu następnego
- Kwestie sporne, nie objęte regulaminem będa rozpatrywane przez Organizatorów Turnieju
- Organizator nie ubezpiecza zawodnika i nie ponosi ryzyka z tego tytułu
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe zdarzenia w czasie trwania Turnieju
- Za rzeczy zagubione Organizator nie odpowiada
- W GODZINACH 12.3O – 14.30 wydawany będzie obiad dla zawodników
Punktacja
- Za zwycięstwo – 3 pkt
- Za remis - 1 pkt
- Za niestawienie się drużyny walkower – 5:0
- O kolejności miejsc w grupach w przypadku uzyskania tej samej ilości punktów decyduje:
- bezpośredni mecz
- różnica bramek
- W przypadku uzyskania tej samej ilości punktów przez 3 zespoły tworzy się dodatkową tabelę, w której uwzględniane są wyniki zainteresowanych zespołów.
- W półfinale zwycięzca grupy A zagra z drugą dużyną z grupy B, zwycięzca z grupy B z drugą drużyna grupy A (mecz trwa 15 minut)
- W przypadku remisu w półfinale, finale i mecz o III miejsce, zwycięzca zostanie wyłoniony po serii 4 rzutów karnych wykonanych przez zawodników obu drużyn.
Nagrody
- Puchar i dyplom za I,II i III miejsce
- Dyplomy dla pozostałych drużyn
- Nagroda dla najlepszego strzelca Turnieju
- Nagroda dla najlepszego bramkarza Turnieju
- Puchar dla drużyny Fair Play
GRUPA A GRUPA B
- ORLĘTA Baboszewo I 1) ORLĘTA Baboszewo II
- Gladiator Słoszewo 2) Korona Szydłowo
- HURAGAN Bodzanów 3) Korona Karolinowo
- WIŚNIEWO 4) Wisła Główina - Sobowo
ROZSTAWIENIE MECZÓW
1) A1 – A4 ORLĘTA Baboszewo I ; WIŚNIEWO
2) B1 – B4 ORLĘTA Baboszewo II ; Wisła Główina - Sobowo
3) A2 – A3 Gladiator Słoszewo ; HURAGAN Bodzanów
4) B2 – B3 Korona Szydłowo ; Korona Karolinowo
5) A3 - A4 HURAGAN Bodzanów ; WIŚNIEWO
6) B3 - B4 Korona Karolinowo ; Wisła Główina - Sobowo
7) A1 – A2 ORLĘTA Baboszewo I ; Gladiator Słoszewo
8) B1 – B2 ORLĘTA Baboszewo II ; Korona Szydłowo
9) A2 – A4 Gladiator Słoszewo ; WIŚNIEWO
10) B2 – B4 Korona Szydłowo ; Wisła Główina - Sobowo
11) A1 - A3 ORLĘTA Baboszewo I ; HURAGAN Bodzanów
12) B1 - B3 ORLĘTA Baboszewo II ; Korona Karolinowo