LKS GZ Korona Karolinowo - strona oficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Podsumowanie okresu przygotowawczego

• autor: brzoza, 2017-03-20 09:30

Drużyna seniorów 19 marca rozegrała ostatni sparing i tym samym zakończyła 2 miesięczny okres przygotowawczy do rundy wiosennej. W tym czasie udało się rozegrać wszystkie zaplanowane mecze kontrolne. Oto wyniki tych spotkań:

Świt Staroźreby 2:1 Korona 2:1 (Sebastian Ambroziak)

GKS Strzegowo 2:2 Korona 2:2 (Hubert Bulak, Paweł Nicgorski)

GUKS Krasnosielc 2:6 Korona (Konrad Komorowski 2x, Maciej Zadroga, Mateusz Szcześniak, Maciej Pilśnik, bramka samobójcza)

GKS Pokrzywnica 0:5 Korona (Adrian Skwarski 2x, Mateusz Nowak, Tomasz Iwanowski, bramka samobójcza)

GKS Góra 1:1 Korona (Kamil Krawczyk)

Tamka Dzierzgowo – 3:3 Korona (Mariusz Błaszczak, Kamil Krawczyk, Maciej Pilśnik)

W zimowym okienku transferowym w drużynie Korony nie zanotowano dużych zmian. Ze składu odszedł Łukasz Aniserowicz, który wrócił do swojego macierzystego klubu - Wkry Sochocin. Natomiast do zespołu dołączyli: Szymon Prandzioch – poprzedni klub Wisła Jabłonna oraz Dominik Zieliński – młodzieżowiec Korony.

Okres przygotowawczy, wyniki spotkań kontrolnych, sytuację kadrową i formę drużyny należy oceniać pozytywnie. Oczywiście jak każdy zespół mamy pewne bolączki, ale drużyna ma swoje atuty i jeżeli będzie potrafiła pokazać je na boisku to o końcowe wyniki możemy być spokojni.

Rundę rewanżową rozpoczniemy już w najbliższą sobotę i od razu meczem z przeciwnikiem z najwyższej ligowej półki, bowiem przed własną publicznością podejmiemy płoński PAF, który jest głównym faworytem do awansu. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco, bo obie drużyny będą walczyły o komplet punktów tak potrzebny w realizacji ligowych celów.

Już teraz na mecz zapraszamy wszystkich kibiców. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Tamka - Korona Karolinowo